Reklama w autobusach

REKLAMA NA AUTOBUSACH

Monitory w autobusach

Oklejanie autobusów

Ramki w autobusach

Prev - Next

Lublin MPK
Monitory
Oklejanie
Ramki

MPK Lublin sp. z o.o. - to największy przewoźnik na terenie Lublina, obsługujemy ponad 80% rynku. Na drogach Koziego Grodu jest obecny od 1929 r. 
Dysponuje 82 trolejbusami i 241 autobusami. 

Dla "MPK - Lublin" - Sp z o.o. priorytetową sprawą jest przyczynianie się do prawidłowego funkcjonowania Lublina poprzez zapewnienie bezpiecznego i komfortowego transportu wszystkim mieszkańcom. Najważniejsze są sprawna i niezawodna komunikacja, punktualność oraz życzliwa obsługa. Wszystkie te działania mają prowadzić do pełnej satysfakcji klientów Spółki - Pasażerów. 

W ramach MPK Lublin oferujemy Państwu:

  • Reklamę realizowana na tyłach autobusów
  • Reklamę realizowana na bokach autobusów
  • Reklamę realizowaną na monitorach LCD zlokalizowanych w autobusach
  • Reklamę plakatową w ramkach o wym. A3

Reklama outdoorowa zewnętrzna
Oklejanie tyłu pojazdu

Oferujemy Państwu możliwość oklejenia tyłów autobusów. Reklama realizowana na tyłach autobusów miejskich stanowi jedną z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach objętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centa miast, rejony objęte ochroną konserwatorską. Do państwa dyspozycji oddajemy 52 autobusy, na których można realizować wyklejanie tyłów pojazdów.

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych autobusów i trolejbusów
      MAN:
Nxxx3,
Lions City
MB Citaro
Conecto
Solaris:
Urbino,
Trollino
Pozostałe
1 Reklama na tyle pojazdu 52 0 0 1 51

Oklejanie boku pojazdu

Oferujemy Państwu możliwość oklejenia boków autobusów. Reklama realizowana na bokach autobusów miejskich stanowi jedna z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach objętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centra miast, rejony objęte ochrona konserwatorską. Do Państwa dyspozycji oddajemy 52 autobusy w których istnieje możliwość oklejenia obu boków.

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych autobusów i trolejbusów
      do 9m 9-13m 13-15m Ponad 15m
1 Reklama na boku pojazdu 52 0 42 8

2

Reklama wewnątrz pojazdów
Monitory

Reklama realizowana na monitorach zlokalizowanych w autobusach sieci miejskiej należy do jednej z najskuteczniejszych form reklamy. Posiada ona prawie wszystkie atuty reklamy telewizyjnej, dzięki technologii cyfrowej oraz kampaniom realizowanym na bazie spotów, reklamodawca otrzymuje praktycznie nieograniczone możliwości wyeksponowania swojego towaru czy usługi. Dodatkowo przymusowa sytuacja odbiorcy, który zamknięty jest w ograniczonej przestrzeni z obcymi ludźmi, zmusza go nijako do koncentracji swojej uwagi właśnie na dynamicznych spotach. Do Państwa dyspozycji oddajemy 50 autobusów MPK Lublin wyposażonych w monitory LCD.

Lp Rodzaj reklamy Ilość nośników ogółem Ilość autobusów i trolejbusów wyposażonych w nośniki reklamowe
1 Monitory 50 0

Plakaty reklamowe w ramkach

Wysoki odbiór reklamy plakatowej realizowanej w autobusach komunikacji miejskiej wynika ze specyficznej, bo przymusowej sytuacji w jakiej znajduje się odbiorca reklamy. Pasażer autobusu, zamknięty w ograniczonej przestrzeni z obcymi ludźmi cała swą uwagę skupia na zastanych, zewnętrznych bodźcach – mogą to być oczywiście widoki ulic, lecz w większości przypadków są to informacje dostarczane między innymi z plakatów. Do Państwa dyspozycji oddajemy 205 autobusów wyposażonych w sumie w 2212 ramek do mocowań plakatów.

Lp Rodzaj reklamy Ilość nośników ogółem Ilość autobusów i trolejbusów wyposażonych w nośniki reklamowe
1 Ramki A3 pionowe 1873 135
2 Ramki A3 poziome 339 70

Premium Outdoor Sp. z o.o.

ul. Diamentowa 4 lok. 111, 20-447 Lublin

tel. 81 747 99 44; fax. 81 747 99 55

tel. kom. 517 805 077, 502 267 567

handlowy@premiumoutdoor.com.pl

Jeśli chcesz skorzystać z naszej ofertyNapisz do nas


© Reklama w autobusach - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij