Reklama w autobusach

REKLAMA NA AUTOBUSACH

Monitory w autobusach

Oklejanie autobusów

Ramki w autobusach

Prev - Next

Wrocław

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu to solidna i dynamicznie rozwijająca się firma przewozowa działająca na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. 
Hasło „Bo zależy nam na tym mieście…” odzwierciedla misję MPK. 
W takim mieście jak Wrocław komunikacja zbiorowa odgrywa rolę strategiczną. Im lepsza – tym lepiej żyje się jego mieszkańcom.

Spółka zatrudnia ponad 2000 osób. Przewozimy rocznie ponad 165 milionów pasażerów. W tym czasie wszystkie pojazdy MPK przejeżdżają około 34 mln kilometrów po liczących 1200 km trasach wrocławskiej komunikacji publicznej. Firma stale inwestuje w rozwój, unowocześnia tabor. W naszej flocie są cenione w całej Europie marki takie jak: Skoda, Mercedes, Volvo.

W ramach MPK Wrocław oferujemy Państwu:
Reklamę realizowana na tyłach autobusów
- Reklamę realizowana na bokach autobusów
- Reklamę plakatową w ramkach o wym. A3, 90 x 30 cm oraz 35 x 32 cm

Reklama outdoorowa zewnętrzna

OKLEJANIE TYŁU POJAZDÓW

Oferujemy Państwu możliwość oklejenia tyłów autobusów. Reklama realizowana na tyłach autobusów miejskich stanowi jedna z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach objętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centra miast, rejony objęte ochrona konserwatorską.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 496 autobusów oraz 303 wagony tramwajowe na których można realizować wyklejanie tyłów pojazdów. Nie kleimy tylnych szyb tramwajów

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych autobusów
i trolejbusów
      MAN: Nxxx3, Lions City MB Citaro Conecto Solaris: Urbino, Trollino Pozostałe
1 Reklama na tyle pojazdu 496 0 100 0 231

 

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych tramwajów
      Wagony pojedyncze (silikonowe i doczepne) Wieloczłonowe i przegubowe
1 Reklama na tyle pojazdu 496 276 27
 

OKLEJANIE BOKU POJAZDU


Oferujemy Państwu możliwość oklejenia boków autobusów. Reklama realizowana na bokach autobusów miejskich stanowi jedna z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach objętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centra miast, rejony objęte ochrona konserwatorską.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 496 autobusów oraz 303 wagonów tramwajowych w których istnieje możliwość oklejenia obu boków. W przypadku tramwajów oklejamy całe składy - NIE REALIZUJEMY EKSPOZYCJI NA JEDNYM WAGONIE. Nałożenie reklamy na boki pojazdów możliwe jest wyłącznie na burtach oraz szybach nie będących wyjściem awaryjnym 
 

Lp. Rodzaj
reklamy
Ilość
pojazdów ogółem
Ilość udostępnionych autobusów
i trolejbusów
      do 9m 9-13m 13-15m ponad 15m
1 Reklama na boku pojazdu 496 0 93 0 403

 

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych tramwajów
      Wagony pojedyncze (silikonowe i doczepne) Wieloczłonowe i przegubowe
1 Reklama na boku pojazdu 499 276 27
 

REKLAMA WEWNĄTRZ POJAZDÓW

MONITORY

Brak
 

PLAKATY REKLAMOWE W RAMKACH

Wysoki odbiór reklamy plakatowej realizowanej w autobusach komunikacji miejskiej wynika ze specyficznej, bo przymusowej sytuacji w jakiej znajduje się odbiorca reklamy. Pasażer autobusu, zamknięty w ograniczonej przestrzeni z obcymi ludźmi cała swą uwagę skupia na zastanych, zewnętrznych bodźcach – mogą to być oczywiście widoki ulic, lecz w większości przypadków są to informacje dostarczane między innymi z plakatów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 265 autobusów oraz wagonów tramwajowych wyposażonych w sumie w 2967 ramek do mocowań plakatów

Lp Rodzaj reklamy Ilość nośników ogółem Ilość autobusów i trolejbusów wyposażonych w nośniki reklamowe Ilość tramwajów wyposażonych w nośniki reklamowe
1 Ramki 30x90cm 357 0 17
2 Ramki A3 poziome 242 100 0
3 Ramki 350x320cm 2368 0 148
 
© Reklama w autobusach - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij