Reklama w autobusach

REKLAMA NA AUTOBUSACH

Monitory w autobusach

Oklejanie autobusów

Ramki w autobusach

Prev - Next

Płock

KM – Płock Sp. z o.o. powstała w wyniku procesu restrukturyzacyjnego, którego ukoronowaniem była decyzja z dnia 15 kwietnia 1998 roku Rady Miasta Płocka o przekształceniu Zakładu Komunikacji Miejskiej w Płocku w jednoosobową spółkę prawa handlowego. Właścicielem wszystkich udziałów jest Gmina Płock. 
Przedmiotem działania Spółki jest świadczenie usług przewozowych w ramach lokalnego transportu zbiorowego. Działalność przewozowa prowadzona jest głównie w oparciu o ustawy: prawo przewozowe, o samorządzie gminnym, o warunkach wykonywania krajowego drogowego przewozu osób, o gospodarce komunalnej.

Tabor KM Płock składa się obecnie ze 110 autobusów miejskich, z czego 85% to pojazdy niskopodłogowe, przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. 

W ramach KM Płock oferujemy Państwu:
- Reklamę realizowana na tyłach autobusów
- Reklamę plakatową w ramkach A3 o orientacji pionowej
- Reklamę na monitorach zlokalizowanych w pojazdach MPK

REKLAMA OUTDOOROWA ZEWNĘTRZNA

OKLEJANIE TYŁÓW POJAZDÓW


Oferujemy Państwu możliwość oklejenia tyłów autobusów. Reklama realizowana na tyłach autobusów miejskich stanowi jedna z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach objętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centra miast, rejony objęte ochrona konserwatorską.

71 autobusów ZKM, w tym 27 nowoczesnych Solarisów oraz 32 MANy

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych autobusów
i trolejbusów
      MAN: Nxxx3, Lions City MB Citaro Conecto Solaris: Urbino, Trollino Pozostałe
1 Reklama na tyle pojazdu 71 32 0 27 12
 

REKLAMA WEWNĄTRZ POJAZDÓW

MONITORY


Reklama realizowana na monitorach zlokalizowanych w autobusach sieci miejskiej należy do jednej z najskuteczniejszych form reklamy. Posiada ona prawie wszystkie atuty reklamy telewizyjnej, dzięki technologii cyfrowej oraz kampaniom realizowanym na bazie spotów, reklamodawca otrzymuje praktycznie nieograniczone możliwości wyeksponowania swojego towaru czy usługi. Dodatkowo przymusowa sytuacja odbiorcy, który zamknięty jest w ograniczonej przestrzeni z obcymi ludźmi, zmusza go nijako do koncentracji swojej uwagi właśnie na dynamicznych spotach.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 autobusów KM Płock wyposażonych w sumie w 18 monitorów LCD

Lp Rodzaj reklamy Ilość nośników ogółem Ilość autobusów i trolejbusów wyposażonych w nośniki reklamowe
1 Monitory 18 9

 

PLAKATY REKLAMOWE W RAMKACH

Wysoki odbiór reklamy plakatowej realizowanej w autobusach komunikacji miejskiej wynika ze specyficznej, bo przymusowej sytuacji w jakiej znajduje się odbiorca reklamy. Pasażer autobusu, zamknięty w ograniczonej przestrzeni z obcymi ludźmi cała swą uwagę skupia na zastanych, zewnętrznych bodźcach – mogą to być oczywiście widoki ulic, lecz w większości przypadków są to informacje dostarczane między innymi z plakatów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
73 autobusy wyposażone w sumie w 514 pionowe ramki A3
69 autobusów wyposażonych w sumie w 65 pionowych ramek A3

Lp Rodzaj reklamy Ilość nośników ogółem Ilość autobusów i trolejbusów wyposażonych w nośniki reklamowe
1 Ramki A3 pionowe 514 73
2 Ramki A3 poziome 65 69
 
© Reklama w autobusach - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij