Reklama w autobusach

REKLAMA NA AUTOBUSACH

Monitory w autobusach

Oklejanie autobusów

Ramki w autobusach

Prev - Next

Łomża

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne W Legnicy jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, powstałą z podziału i przekształcenia Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego na mocy aktu notarialnego z 18 grudnia 1995r. Udziałowcami są:
- Gmina Legnica 
- Firma Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowie 

Spółka obsługuje 14 linii miejskich dziennych, 2 podmiejskie i 2 linie nocne. Wykonuje około 3,3 mln wozokilometrów rocznie. MPK świadczy usługi komunikacyjne na terenie miasta Legnicy oraz gmin: 
- Kunice,
- Prochowice,
- Miłkowice.

Przewozimy rocznie około 14 mln pasażerów. Spółka sukcesywnie wymienia autobusy, aktualnie dysponuje 68 pojazdami. W ramach MPK Legnica oferujemy Państwu:
- Reklamę realizowana na tyłach autobusów
- Reklamę na bokach pojazdów ZKM
- Reklamę realizowaną na monitorach LCD zlokalizowanych w autobusach

REKLAMA OUTDOOROWA ZEWNĘTRZNA

OKLEJANIE TYŁÓW POJAZDÓW


Oferujemy Państwu możliwość oklejenia tyłów autobusów. Reklama realizowana na tyłach autobusów miejskich stanowi jedna z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach objętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centra miast, rejony objęte ochrona konserwatorską.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 autobusów z możliwością wyklejenia tyłu pojazdu

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych autobusów
i trolejbusów
      MAN: Nxxx3, Lions City MB Citaro Conecto Solaris: Urbino, Trollino Pozostałe
1 Reklama na tyle pojazdu 15 0 0 0 15
 

OKLEJANIE BOKÓW POJAZDÓW


Oferujemy Państwu możliwość oklejenia boków autobusów. Reklama realizowana na bokach autobusów miejskich stanowi jedna z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach objętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centra miast, rejony objęte ochrona konserwatorską.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 autobusów w których istnieje możliwość oklejenia obu boków.

Lp. Rodzaj
reklamy
Ilość
pojazdów ogółem
Ilość udostępnionych autobusów
i trolejbusów
      do 9m 9-13m 13-15m ponad 15m
1 Reklama na boku pojazdu 15 0 15 0 0
 

REKLAMA WEWNĄTRZ POJAZDÓW

MONITORY

Reklama realizowana na monitorach zlokalizowanych w autobusach sieci miejskiej należy do jednej z najskuteczniejszych form reklamy. Posiada ona prawie wszystkie atuty reklamy telewizyjnej, dzięki technologii cyfrowej oraz kampaniom realizowanym na bazie spotów, reklamodawca otrzymuje praktycznie nieograniczone możliwości wyeksponowania swojego towaru czy usługi. Dodatkowo przymusowa sytuacja odbiorcy, który zamknięty jest w ograniczonej przestrzeni z obcymi ludźmi, zmusza go nijako do koncentracji swojej uwagi właśnie na dynamicznych spotach.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 37 autobusów MPK ZB Łomża wyposażonych w sumie w 74 monitory LCD
 

Lp Rodzaj reklamy Ilość nośników ogółem Ilość autobusów i trolejbusów wyposażonych w nośniki reklamowe
1 Monitory 74 37

 

PLAKATY REKLAMOWE W RAMKACH

Wysoki odbiór reklamy plakatowej realizowanej w autobusach komunikacji miejskiej wynika ze specyficznej, bo przymusowej sytuacji w jakiej znajduje się odbiorca reklamy. Pasażer autobusu, zamknięty w ograniczonej przestrzeni z obcymi ludźmi cała swą uwagę skupia na zastanych, zewnętrznych bodźcach – mogą to być oczywiście widoki ulic, lecz w większości przypadków są to informacje dostarczane między innymi z plakatów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 37 autobusów wyposażonych w sumie w 333 poziome ramki A3

Lp Rodzaj reklamy Ilość nośników ogółem Ilość autobusów i trolejbusów wyposażonych w nośniki reklamowe
1 Ramki A3 poziome 333 37
 
© Reklama w autobusach - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij