Reklama w autobusach

REKLAMA NA AUTOBUSACH

Monitory w autobusach

Oklejanie autobusów

Ramki w autobusach

Prev - Next

Łódź

MPK–Łódź sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, w którym umiejętnie łączona jest tradycja z nowoczesnością. Korzysta z najnowszych zdobyczy techniki, szuka nowych rozwiązań, ale też czerpie ze 114 lat doświadczenia. Dysponuje 408 autobusami oraz 498 wagonami tramwajowymi.

W ramach MPK Łódź oferujemy Państwu:
- Reklamę realizowana na tyłach autobusów
- Reklamę realizowana na bokach autobusów
- Reklamę realizowaną na monitorach LCD zlokalizowanych w autobusach
- Reklamę plakatową w ramkach A3 oraz 30 x 90 cm

REKLAMA OUTDOOROWA ZEWNĘTRZNA

OKLEJANIE TYŁÓW POJAZDÓW


Oferujemy Państwu możliwość oklejenia tyłów autobusów. Reklama realizowana na tyłach autobusów miejskich stanowi jedna z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach objętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centra miast, rejony objęte ochrona konserwatorską.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 280 autobusów z możliwością wyklejenia tyłu pojazdu

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych autobusów
i trolejbusów
      MAN: Nxxx3, Lions City MB Citaro Conecto Solaris: Urbino, Trollino Pozostałe
1 Reklama na tyle pojazdu 280 0 70 110 100
 

OKLEJANIE BOKÓW POJAZDÓW


Oferujemy Państwu możliwość oklejenia boków autobusów. Reklama realizowana na bokach autobusów miejskich stanowi jedna z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach objętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centra miast, rejony objęte ochrona konserwatorską.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 100 autobusów oraz 330 wagonów tramwajowych w których istnieje możliwość oklejenia obu boków.

Lp. Rodzaj
reklamy
Ilość
pojazdów ogółem
Ilość udostępnionych autobusów
i trolejbusów
      do 9m 9-13m 13-15m ponad 15m
1 Reklama na boku pojazdu 100 0 70 0 30

 

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych tramwajów
      Wagony pojedyncze (silikonowe i doczepne) Wieloczłonowe i przegubowe
1 Reklama na tyle pojazdu 100 300 30

REKLAMA WEWNĄTRZ POJAZDÓW

MONITORY

Reklama realizowana na monitorach zlokalizowanych w autobusach sieci miejskiej należy do jednej z najskuteczniejszych form reklamy. Posiada ona prawie wszystkie atuty reklamy telewizyjnej, dzięki technologii cyfrowej oraz kampaniom realizowanym na bazie spotów, reklamodawca otrzymuje praktycznie nieograniczone możliwości wyeksponowania swojego towaru czy usługi. Dodatkowo przymusowa sytuacja odbiorcy, który zamknięty jest w ograniczonej przestrzeni z obcymi ludźmi, zmusza go nijako do koncentracji swojej uwagi właśnie na dynamicznych spotach.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 6 autobusów MPK Łódź wyposażonych w sumie w 12 monitorów LCD
 

Lp Rodzaj reklamy Ilość nośników ogółem Ilość autobusów i trolejbusów wyposażonych w nośniki reklamowe
1 Monitory 12 6

 

PLAKATY REKLAMOWE W RAMKACH

Wysoki odbiór reklamy plakatowej realizowanej w autobusach komunikacji miejskiej wynika ze specyficznej, bo przymusowej sytuacji w jakiej znajduje się odbiorca reklamy. Pasażer autobusu, zamknięty w ograniczonej przestrzeni z obcymi ludźmi cała swą uwagę skupia na zastanych, zewnętrznych bodźcach – mogą to być oczywiście widoki ulic, lecz w większości przypadków są to informacje dostarczane między innymi z plakatów.

500 autobusów oraz 750 wagonów tramwajowych wyposażonych w sumie w 2550 ramek do mocowań plakatów

Lp Rodzaj reklamy Ilość nośników ogółem Ilość autobusów i trolejbusów wyposażonych w nośniki reklamowe Ilość tramwajów wyposażonych w nośniki reklamowe
1 Ramki A3 pionowe 2200 350 750
2 Ramki 30x90cm 350 150 0
 
© Reklama w autobusach - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij