Reklama w autobusach

REKLAMA NA AUTOBUSACH

Monitory w autobusach

Oklejanie autobusów

Ramki w autobusach

Prev - Next

Gdańsk

Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Sp. z o.o. jest kontynuatorem tradycji komunikacji miejskiej sięgającej 1873 roku i jest największą firmą komunikacyjną na Pomorzu.
Od 1 stycznia 2004 roku ZKM Gdańsk w wyniku restrukturyzacji został przekształcony w Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Spółka z o.o. i obecnie pełni funkcje wykonawcy usług w komunikacji miejskiej.
Od 1 stycznia 2009 roku ZKM w Gdańsku Sp. z o.o. działa na rynku regulowanym w oparciu o wieloletnią umowę na świadczenie usług przewozowych (komunikacja autobusowa 8 lat, tramwajowa 22 lat) z Gminą Miasta Gdańska, w której imieniu działa Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku.
Obecnie Spółka dysponuje ok. 220 autobusami i 120 zestawami tramwajowymi z czego dla potrzeb reklamy istnieje możliwość wykorzystania 145 autobusów.

W ramach ZKM Gdańsk oferujemy Państwu:
- Reklamę realizowana na tyłach autobusów
- Reklamę na bokach pojazdów ZKM
- Reklamę plakatową o wym 30 x 90 cm

REKLAMA OUTDOOROWA – ZEWNĘTRZNA

OKLEJANIE TYŁU POJAZDÓW

Oferujemy Państwu możliwość oklejenia tyłów autobusów. Reklama realizowana na tyłach autobusów miejskich stanowi jedna z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach objętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centra miast, rejony objęte ochrona konserwatorską.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 407 autobusów oraz 366 wagonów tramwajowych z możliwością wyklejenia tyłu pojazdu

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych autobusów
i trolejbusów
      MAN: Nxxx3, Lions City MB Citaro Conecto Solaris: Urbino, Trollino Pozostałe
1 Reklama na tyle pojazdu 773 10 39 153 205

 

Lp. Rodzaj reklamy Ilość pojazdów ogółem Ilość udostępnionych tramwajów
      Wagony pojedyncze (silikonowe i doczepne) Wieloczłonowe i przegubowe
1 Reklama na tyle pojazdu 773 250 116

OKLEJANIE BOKU POJAZDU

Oferujemy Państwu możliwość oklejenia tyłów autobusów. Reklama realizowana na bokach autobusów miejskich stanowi jedna z najskuteczniejszych form reklam outdoorowych. Mobilny autobus poruszając się w przestrzeni miejskiej jest w stanie dotrzeć do zdecydowanie większej grupy odbiorców w przeciwieństwie do statycznej reklamy billboardowej. Dodatkowo znacznym atutem reklamy jest możliwość ekspozycji w rejonach obiętych zakazem reklam, autobusy poruszają się po głównych szlakach komunikacyjnych, włączając w to centra miast, rejony obięte ochrona konserwatorską.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 145 autobusów ZKM Gdańsk

Lp. Rodzaj
reklamy
Ilość
pojazdów ogółem
Ilość udostępnionych autobusów
i trolejbusów
      do 9m 9-13m 13-15m ponad 15m
1 Reklama na boku pojazdu 145 0 89 0 0
 

REKLAMA WEWNĄTRZ POJAZDÓW

MONITORY

Brak


PLAKATY REKLAMOWE W RAMKACH

Wysoki odbiór reklamy plakatowej realizowanej w autobusach komunikacji miejskiej wynika ze specyficznej, bo przymusowej sytuacji w jakiej znajduje się odbiorca reklamy. Pasażer autobusu, zamknięty w ograniczonej przestrzeni z obcymi ludźmi cała swą uwagę skupia na zastanych, zewnętrznych bodźcach – mogą to być oczywiście widoki ulic, lecz w większości przypadków są to informacje dostarczane między innymi z plakatów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
50 autobusów wyposażonych w ramki 30 x 90 cm

Lp Rodzaj reklamy Ilość nośników ogółem Ilość autobusów i trolejbusów wyposażonych w nośniki reklamowe
1 Ramki 30x90cm 0 50
 
© Reklama w autobusach - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij